قوانین و مقررات سایت

موسسه ی تحلیل رفتار متقابل، قوانین وبسایت این مجموعه را (tai.ir) به شرح زیر اعلام می دارد:

1. کلیه حقوق سایت برای موسسه تحلیل رفتار متقابل محفوظ است و هر گونه کپی برداری از محتوای آن به موسسه این امکان را می دهد تا از طریق مراجع قانونی مرتبط جهت پیگیری قانونی اقدام نماید.

2. صحت محتوای علمی اطلاع رسانی درباره تحلیل رفتار متقابل که توسط سایت مجموعه انجام می شود بر عهده این موسسه می باشد.

3. در صورت خرید کتاب از طریق وبسایت، خریدار قادر خواهد بود جهت عودت کتاب یا کتاب ها ظرف مدت 7 روز کاری به موسسه اطلاع رسانی کند تا موسسه در راستای هماهنگی با پست یا پیک جهت بازگشت کتاب و همچنین بازپرداخت وجه آن اقدام نماید.

4. در صورت مخدوش بودن کتاب های خریداری شده از سایت نیز، خریدار می بایست ظرف مدت 7 روز کاری مورد را به موسسه اطلاع دهد تا جهت ارسال کتاب نو و بازگشت کتاب مخدوش هماهنگی های لازم با پست یا پیک به عمل آید.

5. برای مخاطبین وبسایت، موسسه تحلیل رفتار متقابل تنها پاسخگوی پرسش ها و شکایات شما از طریق آدرس ایمیل مذکور در صفحه ی تماس یا قسمت ثبت شکایات می باشد و در صورت ارسال پیام به آدرس های دیگر ایمیل موسسه، این مجموعه موظف به پاسخگویی نمیباشد.

6. ارسال پیام یا نوشتن مطالب زیر مقالات که مغایر با شئونات اسلامی و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد، اکیدا ممنوع بوده و در صورت مواجهه سریعا به مراجع مربوط انتظامی و قضایی ارجاع داده خواهد شد.

7. این وبسایت هیچ گونه خدمات آموزشی را به فروش نمی رساند و خدمات آموزشی در این وبسایت صرفا جهت اطلاع رسانی می باشند. لازم به ذکر است که دوره ها، کارگاه ها و سمینارهای معرفی شونده توسط موسسه توسط موسسات آموزشی دیگر که مجوز برگزاری دوره ها، کارگاه ها و سمینارهای آموزشی را دارند برگزار می شود و موسسه تحلیل رفتار فقط به صورت علمی در آنها مشارکت می کند و برای آن ها اساتید مرتبط را معرفی می کند.